FAQ

Doba hotelowa w Bikerooms zaczyna się od godz. 14:00 do 11:00 dnia następnego. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z wcześniejszego zameldowania, to prosimy o wcześniejszy kontakt z nami. Postaramy się pomóc w miarę możliwości.

Jeśli apartament będzie gotowy na Państwa przybycie, to z przyjemnością go udostępnimy wcześniej. Prosimy jednak o poinformowanie nas z wyprzedzeniem o takiej potrzebie.

Niestety nie ma możliwości wymeldowania po upływie doby hotelowej. Musimy zdążyć do 14, aby przygotować apartament dla naszych następnych gości.

Każdy nasz apartament przygotowany jest do przyjęcia maksymalnie 4 osób. Możemy na Państwa prośbę przygotować również łóżeczko dla dziecka.

Tak, wszystkie nasze apartamenty są wyposażone w klimatyzację, aby zapewnić komfort naszym gościom, nawet w najgorętsze dni lata.

Tak, istnieje możliwość wstawienie łóżka turystycznego dla dziecka na Państwa prośbę. Ich ilość jest jednak ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejszy kontakt.

Uwielbiamy zwierzęta domowe, ale niestety nie są akceptowane w naszych apartamentach.

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy 3 miejsca parkingowe na prywatnym, monitorowanym parkingu, położonym bardzo blisko apartamentów w cenie 30 zł za dobę.

Szanujemy prywatność naszych gości, dlatego podczas pobytu nikt nie będzie Państwu przeszkadzał. Po wymeldowaniu oczywiście apartament zostanie dokładnie wysprzątany.

Tak, w każdej łazience w naszych apartamentach znajduje się suszarka do włosów do dyspozycji naszych gości.

Apartamenty Bikerooms znajdują się w samym centrum miasta, przy samym Rynku w Przemyślu. Jest to idealna lokalizacja do zwiedzania naszego pięknego miasta.

Apartamenty Bikerooms mają doskonałą lokalizację do zwiedzania Przemyśla. W najbliższej okolicy znajdują się najważniejsze atrakcje turystyczne:

  • 0 m do Rynku w Przemyślu, gdzie znajdują się najlepsze lokalne restauracje oraz punkty gastronomiczne
  • 230 m do Muzeum Narodowego Ziemi Przemyskiej
  • 260 m do Bazyliki Archikatedralnej
  • 500 m do Muzeum Dzwonów i Fajek
  • 550 m do Zamku Kazimierzowskiego
  • 700 m do Dworca Głównego
  • 1,2 km do Lodowiska
  • 1,2 km do Wodnego Placu Zabaw
  • 1,5 km do Stoku narciarskiego
  • 1,9 km do Kopca Tatarskiego

Tak, sklep spożywczy znajduje się w tym samym budynku co apartamenty.

W trosce o komfort wszystkich podróżujących, w naszych apartamentach nie akceptujemy palenia papierosów lub innych wyrobów tytoniowych. Goście, którzy nie stosują się do tej zasady zostaną obarczeni karą 500 zł za remont i sprzątanie apartamentu. Jeśli poczują Państwo zapach papierosów w apartamencie tuż po przyjeździe, prosimy o niezwłoczny kontakt.